Župnijska Karitas

Župnijska Karitas Koroška Bela

Obveščamo vas, da je naša Župnijska Karitas Koroška Bela s 1. novembrom 2009 pričela s samostojno karitativno dejavnostjo, ki vključuje tudi razdeljevanje prehrambenih paketov.
Pomoč bomo nudili krajanom Koroške Bele, Slovenskega Javornika in Javorniškega Rovta, zato smo prosilce s tega področja že prevzeli od Župnijske Karitas Jesenice.
Naši prostori so v stavbi ob župnišču na Koroški Beli, Gorska pot 2, kjer je tudi uradni sedež naše Župnijske Karitas.
Uradne ure za prosilce bodo vsako prvo sredo v mesecu popoldne od 16.00 do 18.00 ure.
Datum in ura razdeljevanja prehrambenih paketov bosta vsakič objavljeni posebej nekaj dni pred delitvijo na oglasni deski na Cankarjevi cesti 17.

Področje dela, ki ga pokriva župnijska Karitas Koroška Bela:

• razdeljevanje prehrambenih paketov
  • obiski in pomoč ostarelim,
  • letno srečanje bolnikov, invalidov in ostarelih v župniji. Navadno prva nedelja v septembru ob 15h.

Podatki:

Naslov: Župnijski Karitas Koroška Bela
    Gorska pot 2
    4272 Jesenice

Predsednik: Peter Nastran

Tajnica: Jolanda Komar

Telefon: 04/ 580 60 41, 040 660 956

E-pošta: gore@jesenice.net

TRR: SI56 6100 0002 5088 912 , odprt pri Delavska hranilnica d.d., SWIFT BIC KODA: HDELSI22

Uradne ure:  vsako 1. sredo v mesecu od 16. do 18. ure